Ćwiczenia na potencje

To jak wygląda współczesny człowiek pozostawia niestety wiele do życzenia. Wielu ludzi uprawia ćwiczenia usprawniające sprawność fizyczną naszego ciała, zapominając bowiem o swojej seksualnej kondycji, nad którą również można pracować za pomocą odpowiednich ćwiczeń. Ćwiczenia takie mogą stosować zarówno kobiety jak i mężczyźni.
Istnieją ćwiczenia, które polegają na kontrolowaniu własnego zwieracza. Jeśli będziemy trenować swój zwieracz z czasem nauczymy się kontrolować wydalanie. Badania potwierdziły, że zwieracz współdziała podczas orgazmu, co oznacza, że takie treningi mogą pozytywnie wpływać na seksualną pobudliwość. Co ciekawe, wszyscy pacjenci, którzy poddali się takim ćwiczeniom, zauważyli u siebie zwiększoną intensywność doznawanych uniesień seksualnych. Ćwiczenia są bardzo proste. Polegają na wstrzymaniu przez sekundę moczu, z równoczesnym napinaniem pośladków. Jeżeli taki zabieg nam się uda, należy konsekwentnie wydłużać czas wstrzymywania moczu, aż dojdziemy do 12 sekund. Taki zabieg należy powtarzać 3 razy dziennie. Jeśli takie ćwiczenie nam się uda, świadczyć będzie to o naszej dobrej kondycji. Podczas stosunku seksualnego, możemy powtórzyć dokładnie takie samo ćwiczenie będąc w stanie erekcji.

Istnieje również seria ćwiczeń skierowana dla kobiet. Ćwiczenia te polegają na tym, by spróbować wyobrazić sobie, że w pochwie znajduje się tampon. Następnie starajmy się wykonywać czynność jak byśmy mieli go wypchnąć. Aby ćwiczenie było wykonane poprawnie, ucisk powinien być powtórzony trzy razy i powtórzony najlepiej ok. 10 razy. Aby ćwiczenie przynosiło widoczne korzyści, powinno być wykonywane trzy razy dziennie. Dzięki takim ćwiczeniom pochwa partnerki jest dobrze umięśniona, dzięki czemu bardzo intensywnie stymuluje penisa. Co najważniejsze dla kobiety, dzięki takim ćwiczeniom odczuwać ona będzie stosunek seksualny kilkakrotnie silniej niż dotychczas.

Niekiedy na słabą potencję seksualną pomagają różnego rodzaju zabiegi, które możemy stosować w ramach ćwiczeń na potencję. Bardzo popularna ostatnimi czasy jest elektroterapia a także hydroterapia, zabiegi te mają, bowiem bardzo dobry wpływ na potencję seksualną.

Podobnych ćwiczeń jest sporo, trzeba przede wszystkim uwierzyć w moc ich działania, a wtedy efekty przyjdą szybciej niż jesteśmy w stanie sobie to wyobrazić.