Zwiększanie erekcji

Istnieje mnóstwo ćwiczeń na poprawienie erekcji. Aby nasza erekcja były dłuższa i mocniejsza powinniśmy przestrzegać kilku podstawowych zasad. Bardzo ważny jest sposób, w jaki się odżywiamy. Rzadko mówi się o tym, co za tym idzie bardzo mało osób o tym wie, że zbyt duży poziom cholesterolu może zapchać naczynia krwionośne, które znajdują się w naszym penisie. Należy więc bezwzględnie wprowadzić to naszego systemu żywieniowego, pokarmy niskotłuszczowe, a także bogate w błonnik. Wysoki poziom cholesterolu może, doprowadzić do impotencji. Bardzo ważne jest, aby nasza dieta była bogata w cynk. Istotny jest rónież tryb życia, jaki prowadzimy. Powinniśmy bezwzględnie zwiększyć aktywnosć fizyczną.

Problemy z erekcją najczęściej pojawiają się u osób ospałych z nadwagą, którze owszem kochają sport, ale najbardziej na wygodnej kanapie oglądając go w telewizji popijając piwem. Aby zwiększyć naszą erekcję powinniśmy rzucić palenie, ponieważ znacznie ją osłabia a także grozi impotencją, poza tym szkodzi na płuca i całą odporność organizmu.

Aby nasze erekcje były dłuższe i twardsze powinny być częste i regularne. Tkanka mięśniowa, która znajduje się w naszym penisie potrzebuje tlenu do życia. Tlen zaś bierze się z czerwonych krwinek, które oczywiście znajdują się we krwi. Zatem, kiedy krwi krąży więcej tym ryzyko powstawania problemów z erekcją znacznie się zmniejszy.

Na przełomie lat 40 i 50 lekarz Arnold Kegel opracował serie ćwiczeń, które korzystnie wpływają na pobudliwość seksualną. Wszycy mężczyźni, którzy poddali się testom, zauważyli, że zwiększyła się u nich intensywność seksualnych doznać. Kegel opracował ćwiczenia, które mogą poprawić długość oraz jakość naszej erekcji. Jedno z nich możemy stosować podczas oddawania moczu. Polega to wstrzymywaniu moczu podczas jego oddawania. Na początku wstrzymujmy mocz przez sekundę, aczkolwiek z czasem powinniśmy przedłużyć nasz trening do 12 sekund, trzy razy dziennie. Jeśli uda nam się osiągnąć taki cel, dokładnie w taki sam sposób możemy kontrować naszą erekcję, która będzie przez to kilkakrotnie dłuższa, a na pewno jej jakość będzie o wiele bardziej satysfakcjonująca zarówno dla nas jak i dla naszej partnerki.

Sposobów i metod jak widać jest sporo, wiec większość zależy tak naprawdę od tego jak bardzo poświęcimy się ( uprawianie sportu, rzucenie nałogów). Zatem silna wola w codziennym wykonywaniu ćwiczeń i dobra motywacja to podstawa sukcesu.